Государственное учреждение образования «Новосёлковская средняя школа Борисовского района»
телефон: 8 0177 72 91 19
email: novoselkovskayaschool@rooborisov.by
222121 Минская область, Борисовский район, Лошницкий сельский совет, аг .Новосёлки, ул. Школьная, д.1А

Объединения по интересам

 

ГРАФІК РАБОТЫ

АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ І СПАРТЫЎНЫХ СЕКЦЫЙ

дзяржаўнай установы адукацыі  

“Навасёлкаўская сярэдняя школа Барысаўскага раёна”

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Назва аб’яднання, спартыўнай секцыі

Час работы

Месца правядзення

Колькасць вучняў

Прозвішча педагога дадатковай адукацыі

ПАНЯДЗЕЛАК

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомыя гульні” (1 група)

7.55-8.55

Спартыўная зала

12

Каптур

Таццяна Іванаўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

7.55-8.55

Кабінет пачатковых класаў

12

Барысенак

Раіса Фёдараўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

АЎТОРАК

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя кветкаводы”

7.55-8.55

Кабінет матэматыкі

12

Барысенак

Раіса Фёдараўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Спадчына”

15.00-16.00

Кабінет рускай мовы і літаратуры

16

Шалковіч

Наталля Іванаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

СЕРАДА

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

 

ЧАЦВЕР

Аб’яднанне па інтарэсах “Фантазія”

7.55-8.55

Кабінет фізікі

12

Гаранская

Марына Уладзіміраўна

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Зялёны агеньчык”

7.55-8.55

Кабінет інфарматыкі

13

Гаранскі

Мікалай Рыгоравіч

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелыя рукі”

7.55-8.55

Кабінет замежнай мовы

12

Лесун Святлана Леанідаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

ПЯТНІЦА

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелыя рукі”

7.55-8.55

Кабінет

 замежнай мовы

12

Лесун Святлана Леанідаўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомыя гульні” (2 група)

14.00-15.00

Спартыўная зала

14

Каптур

Таццяна Іванаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

СУБОТА

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Юныя кветкаводы”

8.00-9.00

Кабінет матэматыкі

12

Барысенак

Раіса Фёдараўна

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Зялёны агеньчык”

9.00-10.00

Кабінет інфарматыкі

13

Гаранскі

Мікалай Рыгоравіч

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

9.00-10.00

Кабінет фізікі

12

Гаранская

Марына Уладзіміраўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Спадчына”

11.00-12.00

Кабінет рускай мовы і літаратуры

16

Шалковіч

Наталля Іванаўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя мастакі”

11.45-13.45

Кабінет пачатковых класаў

15

Каптур Уладзімір Фёдаравіч

 Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.50-13.50

Музей

12

Барысенак 

Раіса Фёдараўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

8.00-13.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўн

   Намеснік  дырэктара па выхаваўчай рабоце                                        Ю.С.Стасюкевіч

ГРАФІК РАБОТЫ

АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ І СПАРТЫЎНЫХ СЕКЦЫЙ

дзяржаўнай установы адукацыі 

“Навасёлкаўская сярэдняя школа Барысаўскага раёна”

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Назва аб’яднання, спартыўнай секцыі

Час работы

Месца правядзення

Колькасць вучняў

Прозвішча педагога дадатковай адукацыі

ПАНЯДЗЕЛАК

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

15.00-16.00

Музей

12

Барысенак

Раіса Фёдараўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Фантазія”

7.55-8.55

Кабінет начатковых класаў (2кл.)

12

Гаранская

Марына Уладзіміраўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

АЎТОРАК

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя кветкаводы”

7.55-8.55

Кабінет матэматыкі

12

Барысенак

Раіса Фёдараўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомыя гульні” (1 група)

14.00-15.00

Спартыўная зала

12

Каптур

Таццяна Іванаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

СЕРАДА

Аб’яднанне па інтарэсах “Рухомыя гульні” (2 група)

14.00-15.00

Спартыўная зала

14

Каптур

Таццяна Іванаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

 

ЧАЦВЕР

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Зялёны агеньчык”

7.55-8.55

Кабінет інфарматыкі

13

Гаранскі

Мікалай Рыгоравіч

Аб’яднанне па інтарэсах “Спадчына”

15.00-16.00

Кабінет рускай мовы і літаратуры

16

Шалковіч

Наталля Іванаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

ПЯТНІЦА

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелыя рукі”

7.55-8.55

Кабінет

 замежнай мовы

12

Лесун Святлана Леанідаўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя мастакі”

7.55-8.55

Кабінет пачатковых класаў

15

Каптур Уладзімір Фёдаравіч

 

 

 

 

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя мастакі”

13.30-14.30

Кабінет пачатковых класаў

15

Каптур Уладзімір Фёдаравіч

Аб’яднанне па інтарэсах “Умелыя рукі”

15.15-16.15

Кабінет

 замежнай мовы

12

Лесун Святлана Леанідаўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

17.00-20.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

СУБОТА

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Юныя кветкаводы”

8.00-9.00

Кабінет матэматыкі

12

Барысенак

Раіса Фёдараўна

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Зялёны агеньчык”

9.00-10.00

Кабінет інфарматыкі

13

Гаранскі

Мікалай Рыгоравіч

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

9.00-10.00

Кабінет фізікі

12

Гаранская

Марына Уладзіміраўна

Аб’яднанне па інтарэсах “Спадчына”

11.00-12.00

Кабінет рускай мовы і літаратуры

16

Шалковіч

Наталля Іванаўна

 Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.35-13.35

Музей

12

Барысенак 

Раіса Фёдараўна

АФП (філіял №3 “Здароўе”)

8.00-13.00

Спартыўная зала

25

Каптур Таццяна Іванаўна

           

  Намеснік  дырэктара па выхаваўчай рабоце                                        Ю.С.Стасюкевіч

 

 

Версия сайта для слабовидящих